Αρχική | Αθλητικά | Ελλάδα | Στα «μεγάλα σαλόνια» ο Πανσερραϊκός

Στα «μεγάλα σαλόνια» ο Πανσερραϊκός

Μέγεθος γραμμάτων: Decrease font Enlarge font

Στην Super League επιστρέφει μετά από ένα χρόνο απουσίας ο Πανσερραϊκός που ήρθε ισόπαλος 1 - 1 με τον ΟΦΗ στην αυλαία των πλέι οφ της Β΄ Εθνικής. Αντίθετα, τον υποβιβασμό είδε η ομάδα της Ρόδου μετά το 1 - 1 με τον Ιωνικό.

Στο κατάμεστο γήπεδο των Σερρών, ο Γαλανόπουλος άνοιξε το σκορ στο 22ο λεπτό για τον ΟΦΗ, ενώ την ισοπαλία και τους πανηγυρισμούς για τον Πανσερραϊκό έφερε το τέρμα του Παπάζογλου 11 λεπτά μετά.

Η Ρόδος αποχαιρέτισε την κατηγορία με ισοπαλία. Το 1 - 0 έκανε ο Ιωνικός στο 34΄ και οι γηπεδούχοι απάντησαν μετά από 5 λεπτά με τέρμα του Λουτσιάνο, ενώ το 1 - 1 διατηρήθηκε μέχρι το τέλος της αναμέτρησης.

Στα άλλα δύο βαθμολογικά αδάφορα παιχνίδια, ο Πιερικός και Εθνικός αναδείχθηκαν ισόπαλοι με 3 - 3, ενώ ο Θρασύβουλος νίκησε 1 - 0 την Δόξα Δράμας.

Αεροπορικές Εταιρείες | Ακίνητη Περιουσία | Ασφαλιστικές Εταιρείες | Βιομηχανία Τροφίμων | Διαδίκτυο | Διαρκή Καταναλωτικά Αγαθά | Είδη Προσωπικής Φροντίδας | Ελεγκτικές & Λογιστικές Εταιρείες | Εμπορικά Οχήματα & Φορτηγά | Εμπορικές Εκθέσεις | Εμπόριο | Ενοικιάσεις Μεταφορικών Μέσων | Εξοπλισμός & Εφαρμογές Τηλεπικοινωνιών | Έπιπλα | Επιχειρηματική Δραστηριότητα στα Βαλκάνια | Εταιρείες επενδύσεων | Ηλεκτρονικό εμπόριο | Ιατρικές Υπηρεσίες | Ιδιωτική Εκπαίδευση | Κατασκευές | Μεσίτες Ασφαλίσεων | Μεταφορές | Μη Διαρκή Καταναλωτικά Αγαθά | Ξενοδοχεία | Οικοδομικά Υλικά & Εξαρτήματα | Οργάνωση Εκθέσεων & Συνεδρίων | Οχήματα & Ανταλλακτικά | Παιχνίδια | Ρουχισμός, Υποδήματα & Αξεσουάρ | Σεμινάρια & Επιμόρφωση Στελεχών | Ταξίδια & Τουρισμός | Τεχνολογία | Τράπεζες | Τύπος | Τυχερά Παιχνίδια | Υπηρεσίες Αναψυχής | Υπηρεσίες Μεταφορών | Υπηρεσίες Παράδοσης & Διανομής | Φαρμακοβιομηχανίες & Βιοτεχνολογία | Χρηματιστηριακές εταιρείες | Χρηματοδότηση Επιχειρήσεων | Leasing | Franchise | Κύπρος |

Μοιραστείτε αυτό το άρθρο: Πρόσθεσέτο στο Facebook Πρόσθεσέτο στο del.icio.us Πρόσθεσέτο στο Digg Πρόσθεσέτο στο δικό σου Google! Πρόσθεσέτο στο Yahoo MyWeb Περισσότερα Social Bookmarks ...