Αρχική | Αθλητικά | Νίκη η Καβάλα, «Χ» στο Καυταζνόγλειο

Νίκη η Καβάλα, «Χ» στο Καυταζνόγλειο

Μέγεθος γραμμάτων: Decrease font Enlarge font

Mε νίκη πέρασε από την 23η αγωνιστική της Super League η Καβάλα κόντρα στην Ξάνθη, την ώρα που Ηρακλής και Λεβαδειακός ήρθαν ισόπαλοι. Στις 19:00, ο Εργοτέλης υποδέχεται τον Ολυμπιακό.

Με το πρώτο ημίχρονο να λήγει χωρίς τέρματα, Ηρακλής και Λεβαδειακός ήρθαν ισόπαλοι με 1 - 1. Το σκορ άνοιξε ο Γκονζάλες με ασύλληπτο σουτ από τα 35 μέτρα, ενώ ο Ηρακλής ισοφάρισε με τον Κονέ.

Στο Ανθή Καραγιάννη, η Καβάλα επικράτησε με 2 - 1 της Ξάνθης. Το σκορ άνοιξε στο 18ο λεπτό για την Ξάνθη ο Πόι, ενώ τα δύο τέρματα της Καβάλας σημείωσε ο Ονουάτσι στο 45ο και το 68ο λεπτό.

Μοιραστείτε αυτό το άρθρο: Πρόσθεσέτο στο Facebook Πρόσθεσέτο στο del.icio.us Πρόσθεσέτο στο Digg Πρόσθεσέτο στο δικό σου Google! Πρόσθεσέτο στο Yahoo MyWeb Περισσότερα Social Bookmarks ...